Selendi Anadolu Lisesi “Anadolu’da Bir Bahar Akşamı" Şiir Şöleni Düzenledi
 
Selendi Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan Anadolu Lisesi Konferans salonunda sunulan Şiir Dinletisinde ünlü şairlerin eserleri öğrenciler tarafından seslendirildi.
Konuşmaların olmadığı, açılışın ve kapanışın şiirlerle yapıldığı etkinlik veliler ve öğrencilerin katıldığı şiir gecesi büyük ilgi gördü. Seyirciler tarafından uzun süre ayakta alkışlanan Programda Edebiyat Öğretmeni Samet Çelik’in sahne performansı göz doldururken Rahmanlar Ortaokulu Müzik Öğretmeni Soner Şimşek’in bağlamasıyla ve yorumuyla eşlik ettiği programda Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni Sevda Dinç ve Pınar Akbağ türküleriyle salonu dolduran şiir severleri coşturdu.
Öğrenciler tarafından seslendirilen şiirleri büyük bir beğeni ile dinleyen Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk program sonrası öğrencileri ve öğretmenleri tek tek tebrik ederek, "Bu tip sanatsal faaliyetlere öğrenci ve öğretmenlerimizin birlikte katılarak ortaya ürünler koyması sosyal hayatımızın gelişmesinde önemli bir etkendir. Bu güzel etkinliğin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür eder, şiir dolu günler dilerim’ ’dedi. Program sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Selendi Anadolu Lisesinin düzenlediği şiir dinletisine Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk, Hakim Sayın Hamza Okan, İlçe Jandarma Komutanı Ast. kd. Başç. Mehmet Akçakaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Ataşman, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Karagöz, Anadolu Lisesi Müdürü Murat Daban, Öğrenci velileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.