KAYMAKAMLIK PERSONELİ KAYMAKAMIMIZ SAYIN CAN ATAK’IN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
 
10 Ocak İdareciler Günü münasebetiyle, Kaymakamlığımız Yazı İşleri Müdürlüğü Personeli ile birlikte Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personelleri, Kaymakamımız Sayın Can Atak’ın İdareciler Gününü kutladılar.
 
Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, Yazı İşleri Müdürümüz Muzaffer Çırak, yaz, kış, gece, gündüz demeden kimsesizlerin kimsesi olan mülki idare amirliğini en şerefli bir şekilde ifa eden tüm Vali ve Kaymakamlarımızın İdareciler Gününü kutluyoruz dedi.
Personellerinin 10 Ocak İdareciler gününü kutlamasından dolayı memnun olduğunu belirten bugünü hatırladıklarından dolayı Personellerine teşekkür eden Kaymakamımız Sayın Can Atak, Selendi’de İdareciler Gününün hatırlanması beni duygulandırmıştır. Bu nedenle sizleri kutluyor ve teşekkür ediyorum” diyerek, 10 Ocak tarihinin kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi.
 
Kaymakamımız Sayın Can Atak, “Tüm idarecilerimiz kamu hizmetlerinin, vatandaşların memnuniyetini dikkate alan bir anlayışla sunulmasında ve insan odaklı yönetim anlayışı ile devletle millet arasında, kurumlarla vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi görmekte, açık ve şeffaf kamu yönetimi anlayışı ile halkla birlikte, halk için emek sarf etmektedirler.
 
Ülkemizin her karış toprağında alın teri olan ve milletimize hizmet yarışına hiç yılmadan devam etme kararlılığındaki tüm mülki idare amirlerinin İdareciler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.