KAYMAKAMIMIZ SAYIN MEHMET CAN İRDELP'TEN SELENDİ’YE VEDA MESAJI
 
Kaymakamımız Sayın İrdelp veda mesajında;
 
“Değerli Selendi’li Kardeşlerim;
 
İlçemizde Yaklaşık 4 Aydan bu güne kadar Kaymakam Vekili olarak görev yapmaktayım 24.10.2018 Tarihi itibariyle Selendi’den ayrılıyorum. Görev sürem boyunca siz değerli kardeşlerime elimin erdiğince, gücümün yettiğince canla başla hizmet etmeye çalıştım. Halka hizmet hakka hizmettir gayesini hep göz önünde bulundurdum.
 
Mesleğimin ilk yıllarında Selendi gibi güzel bir ilçede görev yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum. Selendi ilçemizde görev yaptığım süre içerisinde ilçemiz halkından görmüş olduğum yakın ilgi ve alakayı, sevgi ve saygıyı hüsnü kabulünüzü asla unutmayacağım. Adaletle, samimiyetle ve sizlerin dertleriyle hasbihal olmak suretiyle problemlere çözüm üretmeye çalıştım. Ben siz değerli kardeşlerime bir adım attığımda sizler bana koşarak geldiniz. Bu samimiyet bu iştiyak beni motive etti ve 24 saat ben bu ilçeye daha neler kazandırabilirimin derdine düştüm. Bu mesleğin bana nasip olmasından dolayı Allaha bir kez daha şükrediyorum ve bu yakın ilginizden dolayı Selendi halkına Teşekkür ediyorum.
 
Selendi Esnafına ve Selendi de görev yapan Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarında bulunan başta amirleri memurları ve diğer personelleri olmak üzere herkese ayrı ayrı Teşekkür ederim.
Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken sizlerden Helallik istiyorum. Hakkınızı helal edin. Selam ve Dua ile Allaha ısmarladık.
 
“Hoşça Kalın Allaha Emanet Olunuz.”
 
Mehmet Can İRDELP
Selendi Kaymakam V.