KAYMAKAMIMIZ SAYIN MEHMET CAN İRDELP AKYILDIZ VE TÜRKYILMAZ AİLELERİNİN DÜĞÜNÜNE KATILDI
 
Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp Rahmanlar Mahallesi Muhtarı ve Selendi Ziraat Odası Başkanı Servet Akyıldız’ın Oğlu Mehmet İle Tavak Mahallesi İmam Hatibi Ekrem Türkyılmaz’ın kızı Cemile Türkyılmaz’ın İlçemiz Rahmanlar Mahallesinde düzenlenen düğünlerine katıldı.
Cemile Türkyılmaz ve Mehmet Akyıldız’ın düğün yüzüklerini kesen Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp, Akyıldız ve Türkyılmaz ailelerini, gelin ile damadı tebrik ederek düğün töreninin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
 
Düğün töreninde vatandaşlarla sohbet eden Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp, Akyıldız ve Türkyılmaz ailesinin bu mutlu günlerinde törende bulunmaktan son derece onur duyduğunu ve mutlu olduğunu kaydederek “İyi bir aile güçlü bir toplum demektir.  Bu gibi özel günlerde vatandaşlarımız ile birlikte olmak, sevinçlerine ortak olmak çok önemlidir genç çiftimizi ve ailelerini tebrik ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun mutluluklar ” dilerim dedi.
 
Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp’in, oğlunun düğününe katılmasından dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Rahmanlar Mahallesi Muhtarı ve Selendi Ziraat Odası Başkanı Servet Akyıldız ise “Sayın Kaymakamımız bizleri kırmadı. Nazik davetimize icabet ederek, düğünümüze katıldı. Kendisine ve düğüne katılan herkese teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandılar" diye konuştu.
 
Düğün töreninde Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp’e İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Akçakaya, İlçe Emniyet Amiri Metin Demirel de eşlik etti.