KAYMAKAMIMIZ SAYIN İRDELP SELENDİ MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ
 
Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp, Selendi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesini ziyaretinde Okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerle sohbet ederek okulları hakkında sorunların olup olmadığını, varsa bir sorun kendilerine iletilmesi ve gerekenin yapılacağını belirtti.
 
Öğrencilerle birlikte yemeğe geçen Kaymakamımız İrdelp kendisine özel servis yapılmasını istemeyerek sıraya girip yemeğini aldı. Öğrencilerle uzun süre sohbet ederek kendi eğitim hayatından da örnekler vererek tavsiyelerde bulundu.
 
Keyif verici bir gün geçirdiğini aktaran Kaymakamımız Sayın İrdelp" Okullarımızı ziyaret ederek sorunları varsa sorunlarını yerinde görelim, talepleri varsa elimizden geldiği ölçüde yerine getirelim istiyoruz. Yemekten ziyade geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizle sohbet ederek onların isteklerini dinlemek amacıyla geldik. Okul ziyaretlerimizi bundan sonra da fırsat buldukça devam ettirmeye çalışacağız. Gençlerimiz ne kadar iyi şartlarda iyi yetişirse bizler de geleceğe o kadar umutla bakarız" dedi.
 
Kaymakamımız Sayın Mehmet Can irdelp’in Selendi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ziyaretine İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Akçakaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ataşman, Okul müdürü Fatih Yeşilkula katıldı.