KAYMAKAMIMIZ SAYIN İRDELP BALKAN ŞAMPİYONUMUZU MAKAMINDA AĞIRLADI
 
Badmintonda Balkan Şampiyonu olan İlçemiz Üçeylül Ortaokulu öğrencisi Türk Milli takımında yer alan Selendi Belediye Spor Sporcusu Selendili Milli Badmintoncu Ravza Bodur Kaymakamımız İrdelp’i makamında ziyaret ederek şampiyon olmanın sevincini kaymakamımızla paylaştı.
 
Bulgaristan'ın Perusticha kentinde düzenlenen 13 yaş altı Badminton Balkan Şampiyonasında Ülkemizi Türk Milli Takım Forması ile mücadele ederek Balkan şampiyonu olan Ravza Bodur’u başarısından dolayı tebrik eden Kaymakamımız irdelp, başarılı öğrenciyi ödüllendirdi.
 
Kaymakamlık makamında gerçekleşen buluşmada Kaymakamımız İrdelp, İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden genç sporcumuzu gönülden tebrik ediyorum. Sporun insan yaşamında önemli bir yeri olduğunu, sağlıklı ve zinde yaşamanın düzenli spor yapmakla mümkün olabileceğini, spor yapmanın özellikle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu ifade ederek Üçeylül Ortaokulu öğrencisi genç sporcu Ravza Bodur’a başarılarının devamını diledi.
 
Kaymakamımız Sayın İrdelp, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ataşman, Üçeylül Ortaokulu Okul Müdürü Mesut Yıldız, Şampiyon öğrencimiz Ravza Bodur’a ve çalıştıran Beden Eğitim Öğretmenleri ve Antrenörü Zeliha Okan Demir çiftini tebrik etti.