Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk’u İl Birincisi Olan Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Badminton Takımı Ziyaret Etti
 
Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk’u Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Badminton takımı İl birincisi olan Üçeylül Ortaokulu öğrencileri Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Badminton takımı oyuncuları ziyaret ettiler.
 
İl birincisi olan Selendi Üçeylül Ortaokulu Badminton Takımı'na özel ilgi gösteren Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk, öğrencilerin başarılarından dolayı kutlayarak, Küçük Kızlar Badminton Takımı Ravza Bodur, Tuğçe Damar, Kadriye Mercik ve Fadime Metin, Küçük Erkekler Badminton takımı Utku Tatlı, Ali Nazlım Dilek, İsmail Yiğit, Burak Kağan Tokkaş, Antrenörler Zeliha Demir ve Okan Demir’e Bölge Şampiyonluğu karşılaşmalarında başarılar diledi. Küçük Kızlar Badminton takımından kaptan Ravza Bodur kazandığı madalyayı Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk’a takdim etti.
 
Genç sporcuların Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk’u ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Karakuş, Üçeylül Ortaokulu Müdürü Mesut Yıldız, Antrenörler Zeliha Demir ve Okan Demir eşlik etti