KAYMAKAMIMIZ SAYIN ERKUT PAMUK ÜÇEYLÜL ORTAOKULUNDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNE KATILDI
 
Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk, İlçemiz Üçeylül Ortaokulunda Kitap Okuma saatinde İlçe jandarma komutanı Mehmet Akcakaya,İlçe Emniyet Amiri Metin Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Tekin ve Okul Müdürü Mesut Yıldız ile birlikte 8-B sınıfında öğrencilerle birlikte Kitap Okudular.
Üçeylül Ortaokulu'nda öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk, kitap okumanın önemini vurgulayarak okumanın hayatı anlamlandıran ve yaşamı güzelleştiren en önemli eylem olduğunu dile getirerek, Öğrencilerimiz bol bol kitap okumalı hatta okumayı evlerinde de devam ettirmeli. Biz de bugün daire amirlerimizle bunu gösterdik dedi.Öğrencilerle kitap okuduktan sonra, okul yönetimi ve öğretmenler ile toplantı yaptı.
Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk Selendi Üç Eylül Ortaokulu Badminton takımı olarak başarılara imza atan sporcularla da bir araya gelerek başarılar diledi. Bedminton Raketini eline alan Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk,İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Akcakaya,İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Tekin,İlçe Emniyet Amiri Metin Demirel ile birlikte bir maç yaptılar maç berabere bittikten sonra Kaymakamımız  Sayın Erkut Pamuk ve Daire Amirleri okuldan ayrıldı.