KAYMAKAMIMIZ SAYIN CAN ATAK OKULLARI ZİYARET ETTİ
 
Kaymakamımız Sayın Can Atak, Okul ziyaretleri Kapsamında İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yatılı Bölge Ortaokulu ve Fatih Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
İlk olarak okul bahçelerinde incelemelerde bulunan Kaymakamımız Sayın Atak, daha sonra okul müdürlerinden okulun fiziki ve eğitim durumu hakkında bilgiler aldı. Okul Ziyareti esnasında öğretmenlerle toplantı yaparak öğretmenlerin istek ve taleplerini dinledi.
 
Kaymakamımız Sayın Can Atak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ataşman ve Okul Müdürleri ile birlikte okul yemekhaneleri, okul kantinlerindeki İncelemelerin ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet ederek onlara tavsiyelerde bulundu.
 
Öğrencilere, öğretmen ve arkadaşlarıyla uyumlu olmaları gerektiğini anlatan Kaymakamımız Sayın Atak, Okul sizler için yabancı bir yer değil, ikinci eviniz. Hayatınızın bir parçası. Bu yüzden okulumuzu sahiplenelim. Burası sizin geleceğinizin olduğu yerdir. İyi bir şekilde değerlendirdiğinizde güzel bir yaşama sahip olacaksınız. Okuduğunuz zaman Devletin en büyük kademelerinde sizleri görmek istiyoruz. Bizler sizin başarınız için var gücümüzle çaba sarf edeceğiz dedi.