KAYMAKAMIMIZ SAYIN CAN ATAK ÖĞRENCİLERLE KİTAP OKUDU
 
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 3 yıldır ilçemizde kitap okumaya devam eden Öğrenciler düzenli olarak her gün okullarında bir saat kitap okuyor. Bu gün öğrencilerin Kitap okuma etkinliğine farkındalık oluşturma amacıyla İlçemiz genelinde çeşitli yerlere dağılarak Kitap okudular.
İlçemiz okullarındaki tüm öğrencilerin katılımıyla kitap okuma etkinlikleri düzenleyen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü etkinlik kapsamında İlçemiz kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden öğrenciler Kaymakamımız Sayın Can Atak ve diğer kurum müdürleriyle birlikte Kitap okumanın mutluluğunu yaşadı.
Kaymakamımız Sayın Can Atak Öğrencilerle sohbetinde, kitap okumayı tavsiye ederek , “Sizler böyle sürekli okumaya devam ederseniz yarınlarımız daha güzel olacak. Hem eğitim hayatınızda hem sosyal yaşantınızda bunun faydalarını mutlaka göreceksiniz. Özellikle eve gittiğinizde anne ve babalarınıza söyleyeceksiniz, onları da kitap okumaya teşvik edeceksiniz ve aile ortamında bir arada kitap okuyacaksınız. İnşallah, onlar da sizi kırmayacak ve sizlere eşlik edecekler. Kitap Okuma Etkinliğinin hazırlanmasında emeği geçen başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere kurumlarımıza, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.