KAYMAKAMIMIZ SAYIN CAN ATAK MUHTARLARLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ.
 
Belediye Kapalı Düğün Salonunda düzenlenen toplantıya, ilçede görev yapan kurum müdürleriyle birlikte mahalle muhtarları katıldı. Yemekli toplantıda konuşan Kaymakamımız Sayın Can Atak, kıymetli mahalle muhtarlarımızı gönül sofrasında ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.
 
Sizler bizim mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın birer sözcüsüsünüz. Bunun için hem sorunların tespitinde, hem de çözüm önerileri için sizlerle her zaman istişare halindeyiz. Bu toplantılar periyodik olarak devam edecek, ilçemize daha kaliteli hizmet verebilmek için sizlerle sürekli istişare halinde olacağız. Kapımın her zaman vatandaşlarımıza ve sizlere açık olduğunu belirtmek istiyorum’’ dedi.
 
Muhtarlar Derneği Başkanı Bünyamin Demir ise yaptığı konuşmasında Kaymakamımız Sayın Can Atak’a şahsım ve 57 muhtarımız adına ilçemize hoş geldiniz der yeni görevinizde başarılar diliyorum. Muhtarlar olarak vatandaşın dertleriyle dertleşmek sorunlarına çözüm bulmak her an yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Birlikte daha güzel hizmetler için çalışacağımıza inancımız tamdır. "İnşallah el birliğiyle Selendi’mize en iyi hizmeti sunacağız “dedi.
 
Kaymakamımız Sayın Can Atak, toplantıya tam katılım sağlayan muhtarlarımıza memnuniyetini dile getirerek "Şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da muhtarlarımızla uyum içerisinde çalışılacağını, dile getirerek mahalle muhtarlarını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek teşekkür etti.