KAYMAKAMIMIZ SAYIN CAN ATAK “KARİYER GÜNLERİ PROJESİ” KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
 
Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri (MABEM) ile Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa İlçemizde öğrenim görmekte olan tüm lise son sınıf öğrencilerinin katıldığı “Kariyer Günleri ”programı yapıldı.
Kaymakamımız Sayın Can Atak ilçemizde eğitim gören lise son sınıf öğrencilerinin kişilik özellikleri, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kariyerlerine yön vermelerini sağlamak için, öğrencileri başarı öyküleriyle örnek olabilen, mesleki statüye sahip kişilerle bir araya getirip iletişim, motivasyon ve sinerji oluşturarak bilinçli tercihler yapmalarına katkı sağlamayı hedefleyen "Kariyer Günleri" etkinliğinde, öğrencilik ve meslek yaşamı ile ilgili anılarını ve deneyimlerini paylaştı.
Kendi kariyer yolculuklarını ve meslek tercih sebeplerini öğrencilerle paylaşan isimler arasında Kaymakamımız Sayın Can Atak, Belediye Başkanı Sayın Ecz. Nurullah Savaş, Cumhuriyet Savcısı Sayın Ulviye Üngörmüş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ataşman, İlçe Emniyet Amiri Metin Demirel, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Akçakaya, İlçe Tarım Müdürlüğünden Vet. Hek. Tahir Benli, Ziraat Mühendisi Ersin Özdemir, İlçe Sağlık Gurup Başkanı Dr. Ahmet Cihat Eroğlu, Devlet Hastanesi Hemşire Merve Yaylacı gibi isimler yer aldı.