KAYMAKAMIMIZ SAYIN CAN ATAK GÖREVE BAŞLAMA MESAJI YAYIMLADI.
 
Saygıdeğer Selendi’li Hemşerilerim;
 
Ülkemizin güzel ilçelerinden biri olan Selendi’de göreve başlarken sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğu içerisinde tüm Selendi’li Vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
 
 Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde; Vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etkin, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza en kolay ve hızlı bir şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım. Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla ve ilçe basın mensubu arkadaşlarımız ile bir ekip ruhu içerisinde karşılıklı işbirliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, İlçemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve daha yaşanır bir ilçe olması yönündeki çalışmalar önceliğimiz olacağını belirtmek isterim.
 
Kamu hizmetlerinin bir emanet olduğu bilinciyle tüm mesai arkadaşlarımla beraber ilçemizin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden kalkınması yönünde gerekli her türlü çabayı göstereceğimizi belirtmek isterim. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan meslektaşlarım başta olmak üzere, bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür eder, Selendi de hizmet etmenin benim için büyük onur ve mutluluk olduğunu bir kez daha ifade ederken desteğini benden esirgemeyeceğine inandığım İlçemizde ve gurbette yaşayan tüm Selendi Halkına gönül dolusu sevgi ve saygılarımı sunar hemşerilerime sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim.
 
Kaymakamımız Sayın Can Atak;
 
1990 yılında Ankara da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Ankara’ da tamamladı. 2008 yılında kazanmış olduğu Pamukkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden 2013 Yılında mezun oldu.
 
2012 yılında ikinci üniversite kapsamında tercih ettiği Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2016 Yılında mezun oldu. 2015 yılında yapılan T.C. İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavının kazanarak mesleğe intisap etti. Sırasıyla Amasya-Göynücek, Mersin-Aydıncık, Burdur- Ağlasun ve Burdur-Çeltikçi İlçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı.
 
9 ay süreyle İngiltere’nin Liverpool Üniversitesinde dil eğitimi aldı. İngiltere’nin Afet yönetim modelini yerinde inceledi. Kentsel Yaşam ve Yoksulluk adlı Kaymakamlık tezide bulunan Kaymakamımız Sayın Atak 104.dönem Kaymakam kursunu başarı ile tamamlayarak 24.10.2018 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.