KAYMAKAMIMIZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'DEN YEŞİL MAHALLEYE SÜRPRİZ ZİYARET
 
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir 26.09.2017 tarihinde ilçemizdeki görevine başladığı günden itibaren Kamu Düzeni ve Vatandaş odaklı yönetim ve disiplini ön planda tutan yapısıyla değişikliklere imza attı
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerin yanı sıra her gün akşamları birer mahalleyi ziyaret edip ihtiyaç sahibi vatandaşları tespit edip vatandaşlarımıza çat kapı ziyaret edip ihtiyaçları doğrultusunda gerekli talimatları veriyor.
Kaymakamımıza Sayın Ahmet Özdemir bu kapsamda Yeşil mahallesine 29.09.2017 Cuma günü saat 19:00 ‘da ziyaret etti. Ziyaret kapsamında mahalle muhtarı Mithat Altınbaş eşlik etti. Mahalleleri ziyaret ederek ikamet eden vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir. Ziyaretini gerçekleştirdiği mahallelerde sokak sokak dolaşarak vatandaşlara kolaylıklar diledi, köy halkıyla sohbet edip sorun ve sıkıntıları dinliyor. Kaymakamımızı Karşılarında gören vatandaşlar Allah Devletimize zeval vermesin diyerek ilçemizdeki görevinizde başarılar dileyerek mahallemize hoş geldiniz dediler. Mahallede yalnız yaşayan Rukiye Teyzeyi ziyaret etti.
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir. Her zaman halkımızın yanında yer almak. Devlet halkıyla vardır ve bir bütündür. Yaşadığım yerle kendimi bütünleştiririm. Asla misafir gibi davranmam, bir gün gideceğim gayesiyle çalışmam, hep orda yaşayacakmışım, hep orada çalışacakmışım felsefesiyle yaşarım. İnsanlarla öyle bir dostluk kurar ve mesaimi de o şekilde geçiririm. Bizim için her vatandaşımız aynıdır, büyük bir değerdir. Bizler işletmeci değiliz, devleti temsilen bu koltuğu dolduran insanlarız. Önemli olan vatandaşlarımızı memnun etmektir. Vatandaş memnuniyeti yapabileceğimiz en büyük hizmetlerden biridir. Çoğu zaman şu kısır döngüye hep düşeriz. “Kusura bakma amca bu sorunun muhatabı ben değilim. Boşuna anlatma benim dinlemeye vaktim de yok gereği de yok” demek yerine, güler yüzle ve tatlılıkla insanı dinlemek onun derdine derman olmak o kişiye yeter. Biz burada devletin Devletimizin sıcak yüzünü ve şefkat elini göstereceğiz. Fakirin, fukaranın yanında olacağız, devletin bize sunduğu imkanları yerinde ve doğru kullanılmasına fırsat vereceğiz bunun için çalışacağız. Elimizin altında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı var. Bu vakıf sadece yolunu izini bilen, aklı çalışan ve sadece dilekçe yazmasını bilen insanlara yardım eden bir vakıf değil. Belki vakıfa gelmeyi gurur edinen insanlarında yanında olması gereken bir vakıf. Belki hastalıktan, yoksulluktan, yatalak olmasından kaynaklı vakıfa gelemeyen insanların da yanında olması gereken bir vakıf. Haliyle biz gideceğiz, biz bulacağız hizmet götüreceğiz. Dedi.
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir,daha sonra Vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Erat, ziyaretlerini tamamladıktan sonra köyden ayrıldı.