KAYMAKAMIMIZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR SELENDİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ
 
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir İlçemiz İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Yapılan ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Alakoyun, İlçe Emniyet Amiri Metin Demirel, ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Çağlar Yılmaz ve Kurum Müdürleri de eşlik etti.
Selendi Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenleriyle bir toplantı yapan Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir Ziyarette bulunduğu okulun genel durumu, eksiklikleri, sorunları ve Eğitim Öğretim konusunda aksaklıklarla ilgili Okul Müdürü Halil İbrahim Kaya ve öğretmenlerden bilgi aldı.
Öğle yemeğine de katılan Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir öğrencilerle birlikte yemek sırasına geçip öğrencilerle birlikte öğlen yemeği yedi. Öğrencilerle sohbet edip öğrencilerin sorunlarını dinleyip değerlendirmelerde bulundu. Kaymakamlık olarak ilçe merkezi ve kırsalda eğitim- öğretim gören öğrenciler için bütün imkanları seferber ettiklerini söyledi. Selendi de eğitim düzeyini daha üst seviyelere çıkarmak için büyük çaba sarf ettiklerini belirterek ”Bütün gayretimiz sizler daha iyi eğitim görerek gelecekte ülkemizin gelişmesine, kalkınmasına katkı sağlamanız içindir. Bu manada sizlere başarılar diliyorum. Dedi.
 
.