KAYMAKAMIMIZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR PINARLAR MAHALLESİNDE HALK GÜNÜ TOPLANTISI YAPTI
 
Kaymakamımız Ahmet Özdemir ilçemiz Pınarlar Mahallesinde düzenlediği halk günü toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.
Salı günleri değişik mahallelerimizde daire amirlerimizle beraber kıymetli vatandaşlarımızla görüşüp vatandaşımızla hasbıhal edip sorunlarını dertlerini şikayetlerini dileklerini yerinde işin mecrasında dinleyip var olan eksiklikler noksanlıklarını kısa sürede çöze bilmek maksadıyla sizleri ziyaret ediyoruz. Ekim ayındaki toplantımızı pınarlar Mahallemizde icra ediyoruz.
Ben evvela sizleri tebrik ediyorum ve mahallemizin ve katılımcılarımızın bu kadar muazzam bu kadar içten bulunmanızdan ötürü hepinize saygılarımı tekrar arz ediyorum. Kıymetli hemşerilerimiz vatandaşlarımızın kıymetli mahalle sakinlerimizin dileklerini dinlemek maksadıyla Kaymakamlığımız, Belediye Başkanlığımız ve tüm daire amirlerimizle beraber vatandaşımızın gözbebeğimiz varlığımızın ye gane sebebi olan kıymetli vatandaşlarımızın dertlerini isteklerini dinlemek için siz değerli vatandaşlarımızın ayağına gelmek bizim için bir kıvançtır. Sizinle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum sağ olun güler yüzünüz gayretiniz mahallemizin sükuneti, huzuru gerçekten takdire şayan dedi.
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir’in konuşmasından sonra İlçe Daire Amirleri Vatandaşlarımıza kendilerini tanıtarak Kurumlarının çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi verdiler. Pınarlar Mahalle Muhtarı Bekir Sağdıç ise Mahallesinin eksikleri ve giderilmesinde sözlerine şöyle devam etti, Sayın Kaymakamım ve Değerli daire Amirleri sizleri Mahallem adına hoş geldiniz der saygılarımı sunarım. Sayın Kaymakamım mahallemiz 200 hane yaklaşık 650 nüfusa sahip geçimi meyvecilikle ağırlıkla Kiraz üretimi yapılmaktadır. Kiraz üretiminin %90’nı 0,900 ziraat kirazı üretilmektedir. Yine bunun %90’nı ihracatçı firmalar tarafından satın alınmaktadır. Köyümüzün sorunlarına gelince Simav Selendi yolumuzun çok kötü olduğu bilinmektedir. Geçim kaynağımız meyvecilik olduğundan dolayı sulama barajı talep ediyoruz. Son olarak Mahallemizin taş döşenmeyen sokaklarına Belediyemiz tarafından Kilit parke taşı döşenmesini talep ediyoruz. Vatandaşlarımız adına tekrar Sayın Kaymakamım daire amirlerimizle birlikte sizleri Mahallemizde görmekten çok memnun olduk çok teşekkür ederim dedi. Daha sonra Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir Vatandaşlarımızın görüşlerini tek tek dinleyerek not aldırdı.
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir ve Daire amirleri daha sonra Mahallede bulunan Pınarlar Şehit Savcı Ethem Ekim Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Ömer Karagöz tarafından karşılanan heyet Okulda öğretmenlerle bir toplantı yaparak okulda incelemelerde bulunan Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir ve Daire amirleri mahalleden ayrıldı.