KAYMAKAMIMIZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR ESNAFLARI ZİYARET ETTİ
 
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir Esnaf ziyaretinde Esnaflarla tanışıp sohbet ederek Esnaf ve Vatandaşlarımız kendisine görevinde başarılar dileyerek, ilçemize hoş geldiniz diyerek hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.
Esnafların işyerlerine ve kahvehaneler önünde oturan halkla tanışan Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir caddede vatandaşlarla koyu sohbete daldı. Esnaf ve vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyerek iş yeri sahiplerine hayırlı işler ve bol kazançlar dileyerek işyerlerinden ayrıldı.
Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir, Her yerde olduğu gibi Selendi ilçesinde de sıkıntıların olduğunu sıkıntıların çözümü için projeler üreteceklerini dile getirerek, Esnafımızı ve vatandaşlarımızın sorunlarını biliyoruz. Sizlerin sorunlarını gidermek için çalışmalar yapacağız. Selendi çok güzel bir ilçe bu ilçeyi hep beraber daha da güzelleştireceğimize inanıyorum. Bundan sonra esnaflarımızla sık sık bir araya geleceğiz dedi.
Esnafları tek tek ziyaret eden Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir, sıcakkanlılığıyla ilçe halkının takdirini topladı. Esnaf ziyaretinden memnun kalan ilçe esnafı, Kaymakamımız Sayın Ahmet Özdemir’in ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.