Kaymakamımız Hasan Meşeli Salihli Ticaret ve Sanayi Odasının ilçemizde, ihtiyaç sahibi öğrencilere 225 kışlık mont dağıtımına katıldı.
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine mont dağıttı. 225 adet 1 ile 4 sınıf öğrencilerine yönelik dağıtımı yapılan kışlık montlar,
 
Kaymakamımız Hasan Meşeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş, Kaymakamlık yazı İşleri Müdürü Muzaffer Çırak ve odanın Selendili Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesiolan Kayalar şirketler grubu yönetim kurulu Başkanı Yunus Kaya tarafından Okul Müdürlerine teslim edildi.
 

Şehirlioğlu İlkokulunda yapılan Mont dağıtımında konuşan İlçe Kaymakamımız Hasan Meşeli, Ticaret odamıza Teşekkür ediyoruz, yaklaşan kış ayı nedeniyle öğrencilerimizi düşünerek İlçemiz Okullarına mont göndermişler dedi.


Odanın Selendili Yönetim Kurulu üyesi Yunus Kaya burada yaptığı açıklama da, oda olarak Salihli, Kula ve Selendi de eğitim gören özellikle mahallelerden gelen taşımalı sistem ile eğitim gören çocuklarımıza kış ayının gelmesiyle çocuklarımızın giyebilmesi amacıyla bin altı yüz öğrencimize kışlık mont hediye ettik, dedi.