İlçemizde 23 Nisan Kaymakamı Tuğrul Kağan Kıvrak Oldu
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk, koltuğunu bir süreliğine Cumhuriyet İlkokulu 3.sınıf öğrencisi Tuğrul Kağan Kıvrak’a devretti.
 
Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk’u ziyarete gelen öğrenciyle sohbet ederek öğrencinin sorularını cevapladı. Kaymakamlık Makam koltuğuna oturan Cumhuriyet İlkokulu 3.sınıf öğrencisi Tuğrul Kağan Kıvrak Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk’a Kaymakamın görevlerini sordu. Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk Artık Kaymakam sensin. Selendi sana emanet işlere nereden başlamak istersin dedi.
 
Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk Kaymakamlık makamını devralan öğrenciye 23 Nisan’ın anlam ve önemi hakkında bilgi vererek ’’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız ile dünyada çocuk bayramı kutlayan tek ülke biziz. Bu bayramı Atatürk sadece Türk çocuklarına değil tüm dünya çocuklarına armağan etti. ‘‘ şeklinde konuştu.
 
Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk ziyarete gelen Cumhuriyet İlkokulu 3.sınıf öğrencisi Tuğrul Kağan’a hem okul olarak hem de bireysel olarak daha da başarılı olabilmeleri için tavsiyelerde bulunarak teşekkür etti ve başarı dileklerinde bulundu.