23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ilk tören, Hükümet Konağı önünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Karakuş tarafından Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini sunumuyla başladı.
 
Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Program İlçemiz Cumhuriyet İlk Okulu tören alanında devam etti. Günün anlam ve önemini içeren konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Karakuş yaptı. Öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan halk oyunları, şiirler ve özlü sözlerin okunması, dans ve müzik gösterileri ile devam etti.
 
İlçemiz Cumhuriyet İlk Okulu tören alanında yapılan kutlama programına Kaymakamı Sayın Erkut Pamuk, Belediye Başkanı Savaş Nurullah Savaş, İlçe Jandarma Komutanı Ast. Kd. Başç. Mehmet Akçakaya, İlçe Emniyet Amiri Metin Demirel, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
 
Tören sonunda Kaymakamımız Sayın Erkut Pamuk, yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini vererek program sona erdi.